Charitativní projekt fondu Sidus 10.11.2017

Milí rodiče, žáci, přátelé školy,

již několikrát jsme se zapojili do projektu fondu Sidus, který vybírá peníze pro nemocné děti. Tyto děti potřebují spoustu speciálního vybavení, rehabilitačních pomůcek, léčebných procedur apod., které si jejich rodiny někdy nemohou dovolit. A právě díky tomuto fondu si mohou rodiny požádat o příspěvek, který jim pomůže dopřát jejich nemocným dětem potřebnou péči. V letošním roce můžete opět za symbolickou částku 35,-Kč pomoct těmto dětem. Za příspěvek zároveň dostanete odznáček s mořským zvířátkem v krásných barvách. Právě se blíží advent, kdy je čas na tu pravou pomoc potřebným, proto neváhejte, přispějte na dobrou věc a pomozte zkvalitnit život nemocným dětem.

Kde přispět a na koho se obrátit?

  • na budově v Hrabové v ředitelně školy,
  • na budově Aviatiků u paní vychovatelky Gulakové, Gazdové,
  • na budově U Prodejny u paní vychovatelky Dostalíkové a Stolaříkové.

Příspěvek a odznáček můžete získat do 20. 12. 2017.

Pokud chcete vědět na co je částka použita, navštivte stránky fondu fond Sidus , kde si můžete přečíst, kterým dětem byla poskytnuta pomoc.

Jménem fondu Vám předem děkujeme, že podpoříte jejich snažení.


Soubory ke stažení

Leták projektu | jpg | 682,606 kB