• Školní projekty
  • Školní časopis
  • červen 2018

Co se stalo v červnu 2018

Deváté třídy měly rozloučení se školou. Tentokrát v obřadní síni Městského úřadu Ostrava Jih. Děkujeme za propůjčení sálu.

Pak byl výborný oběd v Bowling parku, kde si po obědě žáci i zahráli.

Páťáci se rozloučili se svými školami a v září se na ně těší všichni v Hrabové. Na facebooku je o tom video.

I paní kuchařka Miluška se rozloučila s naší školou a jde si užívat zaslouženého odpočinku na svou chaloupku v horách.To bylo slziček.

V rámci projektu Děti v pohybu, za spoluúčasti SMO, jsme byli na Radhošti, na Bílé, na Morávce, na Hukvaldech

Projekt Dřevěná dílna - podporovaný SMO se rozjel a už se těšíme na září, co si vyrobíme.

Díky projektu Děti v pohybu jsme tančili, jezdili na kole,vyhrávali atletické soutěže, dobře se bavili na Dětském dnu, který pro mladší žáky připravili ti starší.