Bruslení - 27.11. 2014

Už podruhé v tomto školním roce jsme zavítali na ledovou plochu, nabrousili brusle, pořádně se oblékli a protáhli naše "líná" těla.

Taneční a soutěživé dopoledne s Hopsalínem - 20.11. 2014

I přes nepříznivé a sychravě podzimní počasí jsme vyrazili do Taneční školy ve Staré Bělé za Hopsalínem, který měl pro nás připraveno mnoho soutěží se sladkými odměnami. Prostřednictvím hudby a tance jsme společně s ním procestovali Egypt, Španělsko, Itálii, Francii i Českou republiku. Celé dopoledne jsme si maximálně užili.

Stařenka Morava vypráví - 18.11. 2014

Dnes k nám do školy zavítal hudební teoretik a pedagog pan Petr Drkula, který nám nejen zpíval staré a dávno zapomenuté písně, příblížil nám svatého Jiří, ale hlavně nás seznámil s několika starými hudebními nástroji, na které jsme si mohli vyzkoušet i zahrát. Byly to tyto nástroje - kobza, dvojačka, koncovka nebo třeba grumie.