Celoškolní projekt - PRIMA KLIMA (15.10. 2014)

Naše třída se zapojila do celoškolního projektu Prima Klima, ve kterém jsme hledali pozitivní stránky naší školy, co nás ve škole baví a zajímá, jaké vztahy máme s vrstevníky ve třídě, jak se chováme k sobě i druhým ve škole, co můžeme zlepšit, aby klima školy a třídy bylo ještě lepší apod.

Nový vyučovací předmět - INFORMATIKA

Hodina informatiky a výpočetní techniky patří k našim nejoblíbenějším předmětům.

Sportujeme, sportování milujeme - 1.10. 2014

Poněvadž máme málo pohybu, rozhodli se naši učitelé, že si letos výuku zpestříme o několik sportovních akcí, abychom si protáhli celé tělo, rozvíjeli svou pohybovou stránku, učili se dodržovat pravidla fair-play a byli více na čerstvém "ostravském" vzduchu. Ve středu jsme proto vyjeli do areálu DON BOSCO v centru Ostravy, kde nám na celé dopoledne pronajali své sportovní hřiště a zapůjčíli i sportovní a jiné náčiní.