Koronavirus aktuailty - upřesnění provozu od středy 9.10.2020

Milí rodiče,


po oficiálním vyhlášení sděluji, že provoz naší školy, která je zřízená podle §16 ods. 9., zůstává zachován ve stávajícím režimu. To znamená všechny děti chodí do školy - 1. i 2. stupeň a výuka pokračuje v současném provozu s omezením TV a HV. Školní družina je v provozu, pokud budete mít možnost, bylo by dobré si děti vyzvednout dříve. Fungují také obědy a svačinky, takže pokud jste již odhlásili, tak si je opět můžete přihlásit.
Stále platí pokud má dítě příznaky virového onemocnění, zůstává doma a do školy jej neposílejte. Na 2. stupni jsou povinné roušky po celou dobu vyučování, na 1. stupni jen při příchodu do školy a pohybu po chodbách.
Děkuji a doufám, že nás nezavře případná nemoc někoho z personálu či žáků.

Mgr. René Macháč - ředitel školy

Soubory ke stažení