• Školní poradenské pracoviště
  • Podpora psychologa v době koronaviru
  • ONLINE konzultace se školní psycholožkou

Vážení rodiče, milí žáci,

opět jsme se dostali do období, kdy trávíme většinu času doma, nemůžeme fungovat v běžném každodenním režimu a nemůžeme chodit do školy. Prozatím nevíme, kdy se budeme moct opět společně potkávat ve škole, ale i když se nyní nemůžeme vidět osobně, ráda bych Vás ujistila, že jsem tu pro Vás i nadále - pro všechny naše žáky i rodiče, pro ty z Vás, kteří ke mně pravidelně docházíte, pro ty, kteří o takové bližší spolupráci prozatím uvažujete, ale také pro všechny, kteří si chcete třeba jen popovídat, sdílet své dojmy a zkušenosti anebo probrat něco, co Vám dělá starosti.

Pokud budete mít zájem, neváhejte mi napsat na e-mail (l.brachaczkova@zs-klokanek.eu nebo l.misiarzova@zs-klokanek.eu) a pokud budete stát spíše osobní kontakt, domluvíme se, jakým online způsobem se spojíme. Je to možné přes Google Meet, jak už jste zvyklí, ale také případně přes Skype. Jistě najdeme formu, která Vám bude vyhovovat nejlépe. Můžeme tak mít i nadále prostor pro vše, čemu byste se potřebovali věnovat, a to z pohodlí a bezpečí našich domovů.

Těším se na online hovory s Vámi!

Nejste na to sami. Věřím, že společnými silami toto období opět překonáme!

Vaše školní psycholožka Lucie