Itálie
Erasmus Florencie
Litva
Hra neapol
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

  • Úvod
  • Školní projekty
  • JISKRA aneb Duševní vzpruha pro učitele 2022/2023
  • O projektu


Určitě si všichni z naší "školní rodiny" všimli, že jsme se v loňském školním roce celoročně věnovali tématu podpory duševního zdraví našich žáků. Veškeré aktivity k dosažení tohoto záměru byly organizovány v rámci projektu s názvem NAPUSŤ a NEVYPUSŤ aneb Pečuj o svou duši. Čemu všemu jsme se v rámci něj věnovali si můžete prohlédnout v záložce projektu.

Nebylo by však možné rozvíjet duševní zdraví našich dětí bez toho, aniž by je ve škole provázeli a starali se o ně ti správní dospělí "parťáci" - tedy naší skvělí kolegové, paní učitelky a pánové učitelé. Každý den podporují (nejen) duševní pohodu našich žáků, proto my teď chceme podpořit tu jejich. Velmi nás těší, že pro ně v letošním školním roce za podpory dotačního programu Moravskoslezského kraje můžeme připravovat aktivity na podporu jejich duševního well-beingu a rozvoje jejich kompetencí pro zvládání náročných situací. Projekt, který bude naše kolegy celý rok provázet, nese název JISKRA aneb Duševní vzpruha pro učitele.

Celý rok se budeme snažit, aby se naši kolegové z pedagogického týmu cítili v práci dobře a spokojeně a měli možnost naplňovat své duševní potřeby také v rámci výkonu svého důležitého povolání. Pevně doufáme, že se nám to podaří!