Plot
Tábor 2
Hra batika
Hra třida
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

Stravné obědy a svačiny 2022/2023 + přihlášení 21.8.2022

Vážení rodiče,

od nového školního roku 2022/2023 dochází ke ke změně ceny obědu a svačinek, z důvodů rostoucích nákladů na provoz školní jídelny.

Cena obědů podle věku je následující:

  • kategorie 2 (7-10 let) - 41,- Kč
  • kategorie 3 (11-14 let) - 43,- Kč
  • kategorie 4 (15 a více let) - 45,- Kč
  • cena svačiny je 18,- Kč

Pro přihlášení ke stravě si zavolejte na školní jídelnu nebo napište e-mail (jidelna@zs-klokanek.eu), abychom Vaše dítě mohli zavést do nového systému Edupage. V případě e-mailu napište, jakou stravu bude dítě odebírat svačinku, oběd nebo jen svačinku nebo jen oběd. Následně dítě dostane ve škole přihlášku, kterou prosím vyplníte a pošlete do školy. V případě, že si přihlášku vytisknete, pošlete po dítěti první nebo druhý den do školy.

Ve školním kontě Edupage následně uvidíte předpisy pro platbu stravy a také odhlašovat stravu případě nepřítomnosti dítěte ve škole. Dosavadní systém ze stránek www.strava.cz již nebude školou používán

Děkujeme pracovníci školní jídelny

Soubory ke stažení