Poslední týden se učíme pouze 4 hodiny, poté jdou děti do družiny. S sebou Pepu písanku, pouzdro, do peněženky peníze na zmrzlinu. Jeden den, dle nálady, možností zajdeme na zmrzlinu.
26.6. v 8.00 předávání vysvědčení (cca na hodinu).
Pokud jste našli oblečení ze školy v přírodě, které vám nepatří nebo něco hledáte, tak vyřešíme poslední den školy na předání vysvědčení.

