V týdnu 8. - 12.6. vybíráme učebnice do ČJ, M, SKN. Sundat obaly, vygumovat, opravit a donést do školy.
15. 6. - 19. 6. Škola v přírodě,
V aktovce bude Formulář Bezinfekčnost - vyplnit s datem 15. 6. a přinést k autobusu.
Dát dětem do peněženky nebo odevzdat zdravotníkovi u autobusu originál kartičku pojišťovny.
Hlavně vyplňte dávkování léků.
Dejte dětem 15. 6. svačinu a pití, první jídlo bude oběd. !!!
15. 6. ODJEZD: 7:00!!! proto máme sraz u školy již v 6:45!!!
19. 6 NÁVRAT: 12:00.
V aktovce bude 11.6. Dodatek ke smlouvě č.1 O zvýšení školného. Prosím podepište a pošlete po dítěti zpět do školy. Děkuji.
Od 7. 1. - 1. a 2. hodinu máme TV na ZŠ U Haldy Od školy odcházíme v 7:40. S sebou do batůžku tepláky, tričko, tenisky s bílou podrážkou a pití. Na svačinu se vracíme do školy. Jdeme pěšky.

