Vážení rodiče, milé děti,
vítejte v novém školním roce! Těšíme se na společné zážitky, tvoření a objevování.
Pokud nám bude přát počasí, většinu času budeme trávit venku – na školní zahradě nebo při krátkých výletech v rámci našeho ročního tématu „Poznáváme Ostravu“. Jednou měsíčně se s dětmi vydáme na menší výlet, o kterém Vás vždy dopředu informujeme prostřednictvím edupage.
Aby byly děti na všechny aktivity připravené, prosíme, vybavte je v šatně vhodným převlečením podle ročního období.
Těšíme se na společný školní rok plný objevování, tvoření a radostného hraní!
ČERVEN
V prvním týdnu si zasoutěžíme a oslavíme Den dětí.
Druhý týden bude patřit vodním hrátkám a mezinárodnímu dni oceánu.
Ve třetím týdnu proběhne škola v přírodě.
A poslední týden se naladíme na prázdniny a uskutečníme den mazlíčků.

