GIVT 11.7.2018

Vážení rodiče,

naše škola se nově zapojila do projektu GIVT.cz , který může pomoci s financováním

potřebného vybavení a aktivit dětí prostřednictvím Sdružení rodičů Klokánek z.s.

Kdykoliv nakupujete na internetu, ať už se jedná o elektroniku, oblečení, jídlo, dovolenou nebo školní potřeby pro Vaše děti, můžete určité procento ze své útraty přispět právě na chod naší školy, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc.

Je to velmi jednoduché:

1. Stačí když před svým nákupem navštívíte portál www.GIVT.cz .

2. Zde si jednoduše vyberete e-shop, na kterém se chystáte nakoupit a zvolíte, že

chcete svým nákupem podpořit Sdružení rodičů Klokánek z.s. . Kliknete na tlačítko „ zahájit nákup “ .

3. Na e-shopu nakoupíte, jak jste zvyklí a zaplatíte stejnou částku jako obvykle.

Určité procento z této sumy ale tentokrát přispějete na provoz Sdružení rodičů Klokánek.

Těchto pár kliknutí navíc při Vašich běžných nákupech nám pomůže financovat potřebné pomůcky a aktivity pro Vaše děti.

Zde v krátkém videu naleznete návod, jak na to:

Děkujeme Vám za podporu!