• Škola
  • 30 let školy - oslavy výročí
  • Učitelské tablo 2. stupně

V rámci výročních oslav založení školy a také ke vzpomínce na 25 let fungování výuky na 2. stupni jsme mezi stěnami budovy v Hrabové, už tak plné hezkých výtvorů žáků a fotografií ze školního života, našli volné místo, které jsme věnovali kolegům a kolegyním z 2. stupně. V přízemí budovy je tak od ledna 2024 k vidění tablo našich současných pedagogických pracovníků i správních zaměstnanců působících na 2. stupni v Hrabové. Netradičnímu ztvárnění tabla dodává ten pravý šmrnc teprve to, jak každý z těchto kolegů a kolegyň svou prezentaci pojal. A tak u fotky každého z nich, jež jsou mnohé už samy o sobě originální, najdeme nějakou individuální myšlenku, citát, motto, lidovou moudrost, životní poselství anebo třeba typickou hlášku, která je s danou osobou neodlučitelně spjata.

Děkujeme za ochotu všem kolegům a kolegyním a odvahu prezentovat kousek sebe na zdi naší školy.