Sbírka pro MOMENT o.p.s. 1.11.2019

Milí rodiče, kolegové,


V termínu 18. - 22. 11. 2019 proběhne na všech budovách školy sbírka pro MOMENT o.p.s. Rozhodli jsme se tak podpořit neziskové projekty a doufáme, že do toho opět půjdete s námi. Takže máte-li doma hezké věci, které již nepotřebujete a nechcete jen tak vyhodit, sem s nimi.


V průběhu sbírky můžete donést oblečení a věci z domácnosti, které již nepotřebujete. Prosíme, vybírejte oblečení pěkné, nezničené, nepotrhané, bez fleků, takové, o kterém si myslíte, že by si je ještě někdo rád koupil. Čím vyšší kvalita, tím vyšší prodejní cena, a tedy i vyšší podpora pro partnerské neziskovky. Pokud máte i nějaké funkční doplňky, kabelky, boty, bižuterii, ale i funkční elektroniku, mobilní telefon, které nepoužíváte, můžete také donést.


Něco o spolešnosti MOMENT o.p.s.:

Společnost funguje od roku 2012 a provozuje 8 obchodů (Ostrava, Praha, Karviná, Frýdek-Místek), jejich výtěžek podporuje těchto 7 sociálně nebo environmentálně prospěšných projetků - činnost denního stacionáře Žebřík, Mobilní hospic Ondrášek, Kola pro Afriku, Save Elephants (zachraň slony), CCBC, Lesní klub Bezinka a Společnost pro rannou péči.

Více o společnosti MOMENT se dozvíte na www.moment-ops.cz


Na jednotlivých budovách předávejte věci těmto osobám:

budova Aviatiků 462: p. vychovatelka Ivana Gulaková

budova U Prodejny 1661/4: p. vychovatelka Jarmila Sýkorová

budova Paskovská 65/92: p. kuchař Jiří Cabák

Soubory ke stažení

MOMENT leporelo | pdf | 2115,69 kB