Adatpační pobyt

Adatpační pobyt

Marlenka

Marlenka

Zoo

Zoo

Vp

Vp

Vp

Vp

Výtvarný projekt

Výtvarný projekt

Výtvarný projekt

Výtvarný projekt

  • Úvod
  • Třídy
  • Akce třídy 2021 - 2021

Školní výlet do Olomouce
Dne 11. 6. se naše třída spolu s žáky 7. B zúčastnila výletu do Olomouce. Prohlédli jsme si katedrálu sv. Václava, goticko-renesanční radnici s orlojem na Horním náměstí a samozřejmě i dominantu Olomouce zapsanou do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, a to barokní Sloup Nejsvětější Trojice. Nakonec jsme navštívili Pevnost poznání, kde si děti mohly vyzkoušet různé aktivity. Největší úspěch však měl podle reakcí žáků místní McDonald. :)

Další foto zde
Akce k projektu O2 Chytrá škola, workshop na téma digitální wellbeing vedený organizací Replug me.
V květnu se žáci zúčastnili projektu, který měl za cíl upozornit na množství času stráveného u počítače a možnosti nebezpečí spojené s moderními informačními technologiemi.Jarní výsev.
V hodině pracovní výchovy žáci vyráběli květináče z PET lahví a zaseli semínka podle vlastní volby. Dýnė, hrášek, pažitku, slunečnici... Takže se určitě všichni můžeme těšit na bohatou úrodu :).

Zde

Další foto Zde.
Sněhuláci pro Afriku.

Konečně nasněžilo, takže můžeme stavět sněhuláky a přispět tak na dobrou věc. 

Další foto zde.


Vyrábíme krmivo pro ptáky.

Jelikož nám není lhostejná příroda kolem nás, staráme se i o její obyvatele. Vyrábíme šišky naplněné slunečnicí, rozinkami, oříšky a dalšími dobrotami. Tak snad budou chutnat.

Další foto zde.


Palkovické hůrky – Den hmyzu 24. 9. 2020
V rámci projektu, kdy je zapotřebí dát na vědomí nežádoucí úbytek hmyzu, jsme navštívili krásnou přírodu Štramberské vrchoviny a rozhlédli se po okolí. Vyhlídková věž Panorama se nachází na severovýchodním úbočí hory Kabátice (601 m) u obce Chlebovice cca 5 km od Frýdku-Místku. 

Další foto zde.

Výlet Pustevny, Stezka Valaška.

Dne 10.9. jsme se vydali na Pustevny. Cesta nahoru proběhla v poklidu, později nás však začala obklopovat mlha, takže jsme byli rádi, že na Stezce Valašce vidíme alespoň sami sebe, natož výhled do okolí :).  Zpáteční cestou už nás provázel déšť, ale i tak se dětem výlet líbil.

Další fotky najdete zde.