Dílna
Pasování
žďár
Hallowen
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

Je to tady! - Kolekce školního oblečení 4.1.2024

Milí žáci, rodiče, příznivci školy,

po prosincovém hlasování bylo vybráno logo pro naši kolekci školního oblečení. Nyní je spuštěn e-shop, kde si můžete celou kolekci prohlédnout a objednat si hezké kousky oblečení a doplňků s emblémem školy. E-shop je otevřený do 30. ledna 2024, kdy si můžete vybrat, objednat a zaplatit vybrané kousky.  Pokud si objednáte do 14. 1. 2024 můžete získat 10% slevu, pokud zadáte slevový kód: VANOCE10. E-shopu bude následně po 30. 1. 2024 zavřen a objednávky by měly dorazit v průběhu měsíce února. Další zpřístupnění e-shopu bude zase za půl roku, proto, pokud se Vám bude něco líbit neváhejte.  


Objednávat můžete na odkaze zde nebo pomocí QR kódu z plakátu v příloze. 


Věříme, že se Vám kolekce bude líbit. 


vedení školy

Soubory ke stažení