Itálie
Erasmus Florencie
Litva
Hra neapol
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

  • Úvod
  • Školní projekty
  • NAPUSŤ a NEVYPUSŤ aneb Pečuj o svou duši 2021
  • Adaptační výjezd (6. a 7. ročníky)

MÁME ZA SEBOU ADAPŤÁK!

V rámci projektu NAPUSŤ a NEVYPUSŤ aneb Pečuj o svou duši jsme společně se žáky 6. a 7. ročníku vyrazili na adaptační výjezd, který proběhl ve dnech 15. - 17. září 2021. Zamířili jsme do Hotelu Beskyd v Trojanovicích, kde jsme měli možnost blíže poznat své spolužáky, utužit vzájemné vztahy, věnovat se duševnímu odpočinku a také načerpat energii z pohybu v přírodě.

V průběhu tří dnů nás čekalo mnoho aktivit a zábavy. První den jsme věnovali vzájemnému poznávání a rozvoji spolupráce při skupinových hrách. Nechybělo zapálení pro týmového ducha při aktivitách v přírodě, ani pro společné opékání špekáčků u ohniště lesní školky. Díky příjemné procházce (pro některé i dlouhé a únavné) jsme načerpali čerstvý beskydský vzduch do plic a večer jsme zakončili společným posezením u filmu. Po celý den i celou dobu našeho pobytu získávali žáci a jednotlivé týmy za svou aktivitu odměny v podobě „céček,“ v rámci nichž nechyběly ani speciální kousky, například různé tvary, písmena anebo svítící céčka.

Druhý den našeho adapťáku se nesl opět ve znamení společných aktivit a her. Dopoledne měli žáci za úkol v týmech vyrábět maxibubliny. A jak se jim to dařilo? Uznejte sami.

Kromě toho jsme dopoledne věnovali také pohybu a sportu. Odpolední čas jsme naplnili dalšími hrami a různorodými skupinovými aktivitami, po kterých nám nedalo jinak než opět vyrazit na procházku po krásách místní beskydské krajiny. V závěru dne nás čekala týmová taneční výzva doplněná o efekty svítících náramků. Zúčastněné týmy předvedly parádní taneční a světelnou show! A po této hudebně laděné akci jsme si na žádost našich žáků dopřáli opět filmový večer.

Poslední společné dopoledne jsme trávili v prostorách hotelu. Věnovali jsme se týmovým aktivitám a hraním deskových, karetních či jiných stolních her. A v rámci závěru našeho adapťáku konečně došlo i na „obchodování“ s céčky – za získaná céčka si žáci mohli směnit vybrané sladké odměny z našeho obchůdku.

...A BYLO TO BEZVA!


Projekt je podpořen dotačním programem Moravskoslezského kraje


Soubory ke stažení