Dílna
Pasování
žďár
Hallowen
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

Týden pro wellbeing ve škole 12.2.2024

V týdnu od 13.2. do 20.2.2024 probíhá akce Týden pro wellbeing ve škole (více zde), do které se zapojilo několik desítek organizací z celé ČR. V rámci této akce je možnost zúčastnit se různých vzdělávacích programů spjatých s wellbeingem, které jsou určeny pro rodiče, pedagogy i širokou veřejnost (zejména webináře zdarma). Program akcí naleznete zde. Více informací o tématu wellbeingu ve škole najdete na těchto stránkách.

Naše škola se dlouhodobě zabývá tématem duševního zdraví našich žáků a pro jeho podporu připravuje různé aktivity. A protože chceme, aby se naši žáci ve škole a v rámci vrstevnických vztahů cítili dobře a dokázali po všech stránkách uplatňovat svůj individuální potenciál, připojujeme se i k této celonárodní akci.