Dílna
Pasování
žďár
Hallowen
Ada1
Ada 2
Avi 1
Avi 2
Bonus

Zábavné odpoledne na školní zahradě 16.4.2024

Otevíráme pro Vás naši školní zahradu!


Jaro je tady v plné síle a na 2. stupni v Hrabové otevíráme pro naše žáky a jejich rodiče, ale i přátele školy a návštěvníky z řad veřejnosti naši školní zahradu. Srdečně Vás zveme na zábavné odpoledne na naší školní zahradě, které se uskuteční v úterý 23. dubna 2024 od 15:00 do 18:00 hodin.

Pro děti bude připraven zábavný program plný her, kreativního tvoření i opékání špekáčků. Dospělí se pak od 16:00 hodin mohou těšit na setkání s odborníkem - uznávaným psychologem PhDr. Janem Svobodou. Závaznou přihlášku na setkání s PhDr. Svobodou naleznete zde.


Bližší informace v přiloženém v letáku, případně na e-mailové adrese: l.misiarzova@zs-klokanek.eu


Těšíme se na Vaši účast!


Soubory ke stažení